27 травня — Всесвітній день екстреної медичної допомоги

У мирні часи — це важка праця. Під час війни — щоденний героїзм. На початку повномасштабної російської агресії саме працівники екстреної медичної допомоги одними з перших стали на захист людей, рятуючи від поранень, уламків, куль. І, на жаль, цей бій триває досі. Кожен з працівників екстреної допомоги — це українська сила та міць.
За цей час багато працівників екстренки загинули від рук російських терористів. Світла їм пам'ять.
Дякуємо працівникам екстреної медичної допомоги за роботу, любов до людей та небайдужість. Бажаємо Перемоги, Миру, здоров’я й добробуту.
Слава Україні!
