Робота послуг сервісу «Кейс “Мобільний Офіс”»

Дата: 19.06.2024 11:06

Мешканці Куп'янської міської територіальної громади отримують послуги ЦНАПу з використанням сервісу «Кейс “Мобільний Офіс”» .

Завдяки співпраці Куп'янської міської військової адміністрації з Харківською обласною військовою адміністрацією, USAID та Координаційним гуманітарним центром Куп'янська міська територіальна громада отримала обладнання для мобільного Центру надання адміністративних послуг.  Відтепер мешканці Куп'янської громади, які проживають у віддалених від її центру населених пунктах, матимуть доступ до адміністративних послуг безпосередньо за місцем проживання.
За ініціативи начальника Куп'янської міської військової адміністрації Андрія Беседіна 18 червня було організовано роботу мобільного ЦНАПу в селищі Ківшарівка. Впродовж робочого часу було:

• прийнято та оброблено 6 звернень (субсидія через електронний кабінет ЦНАП на порталі ПФУ);
  •  прийнято та оброблено 6 звернень в РТГ (реєстрі територіальної громади з реєстрації місця проживання);
  • видано 6 витягів про зареєстрованих у житловому приміщенні осіб;
  • прийнято та оброблено 6 звернень в РТГ (реєстрі територіальної громади з реєстрації місця проживання) щодо актуалізації даних громадян.

Також проведено 15 консультацій громадян.

Отримати послуги ЦНАП з використання сервісу «Кейс “Мобільний Офіс”» можуть:

• мешканці Куп'янської міської територіальної громади, що за станом здоров'я не здатні самостійно пересуватись (маломобільних) й потребують стороннього догляду;
  • мешканці Куп'янської міської територіальної громади похилого віку від 70 років та старші.

Послуги сервісу «Кейс “Мобільний Офіс”» надаються на безоплатній основі. Щоб скористатися ними необхідно звернутися до Центру надання адміністративних послуг.

Консультацію можна отримати з понеділка по п'ятницю в період з 9:00 до 16:00

за телефоном +380989409600

Працюємо разом для людей та Перемоги!