Ветеранам війни

15 Липня, 2024 р., 11:33
Розпорядженням начальника Куп’янської міської військової адміністрації Куп’янського району Харківської області від 03 липня 2024 року № 376 затверджено «Комплексну Програму підтримки Захисників і Захисниць України та членів їх сімей Куп’янської територіальної громади Куп’янського району Харківської області на 2024 - 2025 роки» (далі - Програма). Програмою передбачено надання додаткових гарантій у сфері соціального захисту Захисникам і Захисницям України.
12 Липня, 2024 р., 13:58
    Відтепер, особи з інвалідністю внаслідок війни, які отримали інвалідність внаслідок поранення, контузії, каліцтва або захворювання, одержаних під час безпосередньої участі в антитерористичній операції, здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії російської федерації в Донецькій та Луганській областях, забезпеченні їх проведення, під час безпосередньої участі у заходах, необхідних для забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави у зв’язку з військовою агресією російської федерації проти України, та члени сімей загиблих (померлих) Захисників чи Захисниць України для встановлення відповідного статусу можуть подати заяву у паперовій формі та необхідні документи до Центру надання адміністративних послуг незалежно від задекларованого/зареєстрованого місця проживання (перебування).
10 Липня, 2024 р., 14:21
       Цими Порядком та умовами визначається механізм забезпечення органами виконавчої влади Автономної Республіки Крим, структурними підрозділами з питань соціального захисту населення обласних, Київської та Севастопольської міських держадміністрацій, структурними підрозділами з питань соціального захисту населення районних, районних у мм. Києві та Севастополі держадміністрацій, виконавчих органів міських, районних у містах (у разі їх утворення) рад (далі - органи соціального захисту населення) соціальної та професійної адаптації осіб, які звільняються або звільнені з військової служби з числа ветеранів війни, осіб, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, членів сімей таких осіб, членів сімей загиблих (померлих) ветеранів війни, членів сімей загиблих (померлих) Захисників та Захисниць України та постраждалих учасників Революції Гідності.
27 Червня, 2024 р., 12:11
1.    Виплата винагороди як заохочення кращим спортсменам Харківської області - захисникам і захисницям України та їхнім тренерам за участь у міжнародних спортивних змаганнях ветеранів передбачена у підпункті
27 Червня, 2024 р., 12:01
1    Відзначення захисників і захисниць України, які є мешканцями Харківської області, здійснюється шляхом надання одноразової грошової премії відповідно до підпункту
27 Червня, 2024 р., 11:56
1.    Відшкодування особам, які отримали інвалідність внаслідок поранення, контузії, каліцтва або захворювання під час захисту Батьківщини, частини вартості отриманих послуг при самостійному санаторно-курортному лікуванні (отриманні рекреаційних послуг) на території Харківської області передбаченоу підпункті
03 Січня, 2024 р., 11:10
Громадяни зі статусом учасників бойових дій або осіб з інвалідністю внаслідок війни можуть обрати професію чи програму з переліку ліцензованих професій та освітніх програм і безкоштовно навчатись і підвищувати кваліфікацію в Центрах професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості.