Співпраця з міжнародними партнерами

Дата: 20.06.2024 08:46

Куп'янська територіальна громада отримала новий мікроавтобус Toyota Proace.

Завдяки співпраці Куп'янської міської військової адміністрації, Харківської обласної військової адміністрації та сприяння начальника Харківської ОВА Олега Синєгубова до громади було передано мікроавтобус Toyota Proace. Ця допомога надійшла до України від Bundesanstalt Technisches Hilfswerk (Федеральне Агентство з Технічної допомоги) за сприяння посольства Німеччини.

Ключі від техніки начальнику Куп'янської міської військової адміністрації Андрію Беседіну передав начальник Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов.

Мікроавтобус буде використовуватись для поїздок, пов’язаних зі службовою необхідністю працівників міської ради, евакуації жителів громади та в гуманітарних місіях.
Дякуємо за особисту допомогу в передачі техніки для структурних підрозділів та комунальних підприємств Куп'янської міської територіальної громади директору Департаменту цивільного захисту Харківської ОВА Івану Соколу та всім, хто допомагає й підтримує мешканців нашої громади.

Працюємо разом для людей та Перемоги!