Донація рятує життя!

Дата: 07.06.2024 10:27

Щодня люди потребують допомоги у вигляді крові. Долучитися до донорів і здати кров - один зі способів допомогти іншим, адже це може врятувати життя людині.

Фото без описуЗ початком повномасштабного вторгнення росії у 2022 році потреба в крові значно зросла. Через військову агресію, численні жертви серед мирного населення й військових в лікарських закладах виникає її постійний дефіцит. Про це свідчать і періодичні звернення Харківського обласного центру служби крові, який запрошує на донацію цільної крові, тромбоцитів і плазми всіх охочих.
Вже не вперше долучився до здачі крові. Цього разу завітали до ХОЦСК разом із дружиною Наталією та начальником Куп'янського РВ ГУНП Кирилом Щербинським, де виконали всій громадянський обов'язок.

Процедура дуже проста, безболісна, безпечна і не займає багато часу.

Фото без описуДякую директору Харківського обласного центру служби крові Олені Малигон за добре організовану роботу медичного закладу.
Закликаємо всіх небайдужих ставати донорами крові. Ваш внесок має величезне значення для тих, хто потребує допомоги.