Очільник Харківської області провів робочу нараду в Куп'янській громаді.

Дата: 27.06.2024 11:00

На цьому тижні Олег Синєгубов провів нараду в місті Куп'янську.

Фото без описуВ заході взяли участь начальник ХОВА Олег Синєгубов, начальник ГУНП у Харківській області Володимир Тимошко, начальник Куп'янської міської військової адміністрації Андрій Беседін, начальник Куп'янської районної військової адміністрації Андрій Канашевич, начальник Куп'янського РВ ГУНП Кирило Щербинський, керівник Куп'янської окружної прокуратури Едуард Миргородський та військові. Обговорили оперативну обстановку на Лимано - Куп'янському напрямку - важко, та Захисники тримають оборону. Також розглянули питання забезпечення життєдіяльності громади та хід евакуації.

Фото без описуНа підтримку Сили оборони України передали ще 100 fpv дронів, станцію керування, антенний комплекс, портативні засоби радіоелектронної боротьби та інше. Безпілотники та все необхідне Захисникам обладнання було придбане Куп'янською міською радою завдяки співпраці з Харківською обласною військовою адміністрацією та безпосередньо підтримки Олега Синєгубова.

Працюємо для людей та Перемоги