З нагоди святкування Дня Конституції України військослужбовці були нагороджені пам'ятними медалями військові

Дата: 28.06.2024 10:44

Триває героїчна боротьба українського народу за свою незалежність. Сили оборони України роблять все можливе й неможливе, щоб звільнити нашу Батьківщину від російських агресорів.

Фото без описуВ День Конституції України начальник Куп'янської міської військової адміністрації Андрій Беседін разом з заступниками Андрієм Тихонченко й Таїсією Нефьодовою зустрілися з військовими, що боронять Україну від рашиської навали на Куп'янському напрямку.

Андрій Беседін подякував Захисникам за самовіддану службу та побажав скорішої Перемоги та Миру. За вагомий внесок в справу Перемоги, особисту мужність і героїзм у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, зразкове виконання військового обов’язку, проявлені при цьому завзятість і старанність та з нагоди святкування Дня Конституції України військослужбовці були нагороджені пам'ятними медалями  "За звільнення Куп'янської територіальної громади" та Подяками начальника Куп'янської міської військової адміністрації.

Слава Силам оборони України!
Слава Україні