Допомога Зброїним Силам України продовжується

Дата: 01.07.2024 14:37

Куп'янська міська військова адміністрація продовжує активно підтримувати Збройні сили України.

На звернення військових підрозділів, які боронять Україну та стримують навалу російських окупаційних військ на Куп'янському напрямку були передані екофлоу та дрон.

Завдяки інноваційним технологіям портативні накопичувачі енергії здатні швидко акумулювати великі запаси електрики й за потреби підтримувати живлення до 9-12 пристроїв одночасно. Дрони стали важливою частиною бойових дій. Завдяки їм здійснюється аеророзвідка, в режимі реального часу, передається інформація, що дає перевагу при бойовому зіткненні. Також вони активно застосовуються для враження живої сили й техніки противника.

Передане обладнання було придбано за вільні залишки комунального неприбуткового підприємства "Куп'янське ТМО" Куп'янської міської ради Харківської області.

Працюємо для людей та Перемоги !