До уваги осіб, стосовно яких встановлено факт позбавлення особистої свободи внаслідок збройної агресії проти України

Дата: 19.07.2024 15:29

Згідно Постанови Кабінету Міністрів України №187 від 22.02.2006 передбачено забезпечення пільговим санаторно-курортним лікуванням осіб, стосовно яких встановлено факт позбавлення особистої свободи внаслідок збройної агресії проти України за рахунок коштів Державного бюджету України.
    Вищезазначені особи мають право вільного вибору санаторно-курортного закладу, розміщеного на території України.

Пунктом 10 Порядку визначено, що постраждалі особи мають право на забезпечення пільговим санаторно-курортним лікуванням строком на 18 календарних днів або на одержання компенсації за самостійне санаторне-курортне лікування не пізніше ніж через 12 місяців після звільнення з місць несвободи.
    Для взяття на облік особи надають до Центра надання адміністративних послуг, вул.Захисників Куп’ янська, 10 наступні документи:
-    письмову заяву;
-    копію паспорту громадянина України з пред’явленням оригіналу;
-    копію довідки про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків з пред’явленням оригіналу;
-    медичну довідку закладу охорони здоров’я за формою № 70/0;
-    копію документа, що встановлює факт позбавлення постраждалої особи особистої свободи внаслідок збройної агресії проти України з пред’явленням оригіналу;
За додатковою інформацією звертатись за телефоном 099 32 94 974.