Комплексна Програма підтримки Захисників і Захисниць України та членів їхніх сімей Куп'янської територіальної громади Куп'янського району Харківської області на 2024-2025 роки

Дата: 15.07.2024 11:33

Розпорядженням начальника Куп’янської міської військової адміністрації Куп’янського району Харківської області від 03 липня 2024 року № 376 затверджено «Комплексну Програму підтримки Захисників і Захисниць України та членів їх сімей Куп’янської територіальної громади Куп’янського району Харківської області на 2024 - 2025 роки» (далі - Програма).
Програмою передбачено надання додаткових гарантій у сфері соціального захисту Захисникам і Захисницям України.

Матеріальна підтримка ветеранів війни, учасників бойових дій та військовослужбовців у період запровадження воєнного стану в Україні (або одному з членів їх сімей) за рахунок коштів місцевого бюджету:
1.    виплата одноразової грошової допомоги мешканцям Куп’янської територіальної громади з числа військовополонених, стосовно яких встановлено факт позбавлення особистої свободи внаслідок збройної агресії російської федерації проти України
2.    виплата одноразової грошової допомоги мешканцям Куп’янської територіальної громади, з числа цивільного населення, стосовно яких встановлено факт позбавлення особистої свободи внаслідок збройної агресії російської федерації проти України
3.    надання одноразової матеріальної допомоги Захисникам і Захисницям України, членам сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України на лікування
Виплата одноразової грошової допомоги здійснюється на підставі заяв військовослужбовців (або членів їх сімей), ветеранів війни, сімей загиблих військовослужбовців згідно з Порядком надання одноразової грошової допомоги ветеранам війни, учасникам бойових дій та військовослужбовцям у період запровадження воєнного стану в Україні (або одному з членів їх сімей) та членам сімей загиблих військовослужбовців Збройних Сил України і інших військових формувань, відшкодування витрат за самостійне санаторно-курортне лікування ветеранам війни. Захисникам і Захисницям України Куп’янської міської територіальної громади.
За детальною інформацією звертатись до управління праці та соціального захисту населення Куп’янської міської ради за адресою: м. Куп’янськ, вул. Захисників Куп’янська, 26, телефон 38(099)329 49 74.