Заступник начальника Куп’янської міської військової адміністрації Тихонченко А.С.

ТИХОНЧЕНКО Андрій Сергійович

Заступник начальника Куп’янської міської військової адміністрації Куп’янського району  Харківської області

Народився 25 лютого 1973 року у с. Колодязне Дворічанського району Харківської області. Освіта вища, у 1999 році закінчив Харківський державний економічний університет за спеціальністю управління трудовими ресурсами, економіст.

Депутат Борівської селищної ради VIII скликання.

з 11.2002 по 10.2005 Інженер відділу збуту, заступник директора з комерційної частини, начальник комерційного відділу, ВСГАТ «Агрокомбінат» «Слобожанський»
з 11.2006 по 06.2013 фінансовий директор, Приватна агрофірма «Злагода»
з 09.2016 по 09.2021 директор ТОВ «Прайд-енерго»
з 10.2021 по 12.2022 начальник служби, Централізована служба виробничо-господарського обслуговування АТ «Харківобленерго»