Порядок використання коштів обласного бюджету на виплату винагороди як заохочення кращим спортсменам Харківської області - захисникам і захисницям України та їхнім тренерам за участь у міжнародних спортивних змаганнях ветеранів

Дата: 27.06.2024 12:11
Кількість переглядів: 33

1.    Виплата винагороди як заохочення кращим спортсменам Харківської
області - захисникам і захисницям України та їхнім тренерам за участь у міжнародних спортивних змаганнях ветеранів передбачена у підпункті

3.2.3 пункту 3.2. «Залучення захисників і захисниць України до заходів фізкультурно-спортивної реабілітації» підрозділу 3. «Підтримка ветеранського спорту, отримання культурних послуг» розділу 8. «Завдання та заходи комплексної Програми підтримки захисників і захисниць України та членів їхніх сімей в Харківській області на 2024-2028 роки» комплексної Програми підтримки захисників і захисниць України та членів їхніх сімей в Харківській області на 2024-2028 роки (зі змінами) (далі - Програма).
2.    Порядок використання коштів обласного бюджету на виплату винагороди як заохочення кращим спортсменам Харківської області - захисникам і захисницям України та їхнім тренерам за участь у міжнародних спортивних змаганнях ветеранів (далі - Порядок) визначає механізм здійснення таких виплат.
3.    Винагорода захисникам і захисницям України виплачується у грошовій
формі (далі - грошова винагорода) за участь в міжнародних змаганнях, а саме:
⦁    Ігри нескорених (Invictus Games), Ігри воїнів (Warrior Games), United States Air Force Trials та інших міжнародних спортивних змаганнях, внесених до Єдиного календарного плану фізкультурно-оздоровчих, спортивних заходів та спортивних змагань України на відповідний рік, за проведення яких відповідальним є Міністерство у справах ветеранів України;
⦁    чемпіонатах світу та Європи, розіграшах Кубків світу та Європи, всесвітніх шахових олімпіадах, всесвітніх універсіадах, внесених до Єдиного календарного плану фізкультурно-оздоровчих, спортивних заходів та спортивних змагань України на відповідний рік, інших міжнародних змаганнях відповідно до календарних планів спортивних федерацій осіб з інвалідністю.
4.    Грошова винагорода виплачується:
мешканцям Харківської області з числа захисників і захисниць України, які брали участь у міжнародних змаганнях, зазначених у пункті 3 Порядку та посіли перше - третє місця (далі - спортсмени);

2


мешканцям Харківської області з числа тренерів, які безпосередньо брали участь у підготовці до змагань вищезазначених спортсменів (команд), які посіли перше - третє місця (далі - тренери).


5.    Грошова винагорода виплачується в межах асигнувань, передбачених в
обласному бюджеті на виконання Програми. Виплата грошової винагороди
спортсменам здійснюється за кожне призове місце в розмірах:
Для Ігор нескорених (Invictus Games), Ігор воїнів (Warrior Games), United States Air Force Trials, чемпіонатів світу та Європи:
I    місце - 122 000 грн;
II    місце - 97 600 грн;
III    місце - 73 200 грн.

Для інших міжнародних змагань:
I    місце- 61 000 грн;
II    місце - 48 800 грн;
III    місце - 36 600 грн.

Якщо спортсмен на одному змаганні посів кілька призових місць, грошова винагорода виплачується за кожне призове місце в індивідуальних та командних видах змагань.
Сума винагороди тренеру становить 80 відсотків від суми грошової винагороди, що отримує відповідний спортсмен за перемогу або призове місце в змаганнях.
Встановлені розміри грошової винагороди враховують суми, необхідні для сплати податків та інших обов'язкових платежів.
6.    Питання про виплату грошової винагороди розглядається Управлінням у справах ветеранів Харківської обласної державної (військової) адміністрації за дорученням голови (начальника) Харківської обласної державної (військової) адміністрації на підставі офіційних протоколів міжнародних спортивних змагань.
7.    Підставою для розгляду питання про виплату грошової винагороди (крім вищезазначених протоколів міжнародних спортивних змагань) є особиста заява спортсмена і тренера, із долученням таких документів:
копії посвідчення учасника бойових дій або посвідчення особи з інвалідністю внаслідок війни (для спортсменів);
копії паспорта громадянина України (усіх заповнених сторінок) заявника (при наданні копії ID-паспорта: копії лицьового та зворотного боку та витяг з Єдиного державного демографічного реєстру щодо реєстрації місця проживання заявника);
копії довідки про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків заявника або, якщо особа через свої релігійні переконання відмовилася від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомила про це відповідний контролюючий орган, копії сторінки паспорта, де є відмітка про наявність у неї права здійснювати будь-які платежі за серією та номером паспорта. У разі, якщо заявник має ID-паспорт, довідка про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків не надається;

3


інформація про відкриття поточного рахунка в Уповноваженому банку (уповноваженими банками є банки, які відповідають вимогам, встановленим у Порядку відбору банків, через які здійснюється виплата пенсій, грошової допомоги, виплат за загальнообов'язковим державним соціальним страхуванням та заробітної плати працівникам бюджетних установ, затвердженому постановою Кабінету Міністрів України від 26 вересня 2001 року № 1231 (зі змінами), (далі - Уповноважений банк);
копії офіційних протоколів міжнародних спортивних змагань (для осіб, які брали участь у змаганнях, зазначених у пункті 3 Порядку).


8.    Заяву та зазначені у п. 7 Порядку документи подаються до Управління у
справах ветеранів Харківської обласної державної (військової) адміністрації у
паперовій або, за технічної можливості, електронній формі на офіційну лектронну адресу Управління у справах ветеранів Харківської обласної ержавної (військової) адміністрації.
9.    Управління у справах ветеранів Харківської обласної державної(військової) адміністрації забезпечує:
приймання та опрацювання документів, зазначених у п. 7 Порядку та засвідчення їхніх копій;
формування списків та особових справ отримувачів грошової винагороди;
передачу сформованих списків та особових справ отримувачів грошової винагороди до Департаменту соціального захисту населення Харківської обласної державної (військової) адміністрації.
10.    Департамент соціального захисту населення Харківської обласної ержавної (військової) адміністрації передає сформовані списки та особові
справи отримувачів грошової винагороди до Обласного центру по нарахуванню
та здійсненню соціальних виплат та забезпечує фінансування для виплати
грошової винагороди, визначеної цим Порядком.
11.    Обласний центр по нарахуванню та здійсненню соціальних виплат:
⦁    забезпечує оформлення виплатних документів;
⦁    здійснює виплату грошової винагороди на підставі списків, сформованих Управлінням у справах ветеранів Харківської обласної державної (військової) адміністрації, наданих через Департамент соціального захисту населення Харківської обласної державної (військової) адміністрації, за рахунок коштів обласного бюджету (виходячи з можливостей обласного бюджету) відповідно до Кошторису витрат на виконання Програми, затвердженого на відповідний рік, шляхом перерахування коштів на поточний рахунок заявника в Уповноваженому банку.
12.    Складання та подання фінансової звітності про використання
бюджетних коштів здійснюється в установленому законодавством порядку.
 « повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування: Чи бажаєте Ви евакуюватися?

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь