Дата: 04.10.2023 09:02

У сучасному світі культура перетворюється на ключовий елемент суспільного, гуманітарного розвитку. Завдяки їй члени суспільства мають змогу реалізувати свій творчий потенціал, долучитись до духовного й художнього багатства світової цивілізації, зберігати і збагачувати власну історико-культурну спадщину у всьому її різноманітті.
Протягом останніх років у Куп'янській міській територіальній громаді проведено значну роботу на всіх напрямах розвитку галузі культури.

Мережа закладів культури Управління культури, молоді та спорту Куп'янської міської ради складається з 3 (трьох) міських та 2 (двох) сільських бібліотек, 3 (трьох) музичних шкіл, краєзнавчого музею, міського парку культури і відпочинку, Палацу культури ім. В.І.Кошелєва, 2 (двох) сільських клубів, централізованої бухгалтерії.
   Внаслідок ворожих обстрілів зруйновано краєзнавчий музей, міський будинок культури, інші об’єкти зазнали значних пошкоджень.
      Пріоритетними цілями і завданнями у галузі культури є:
розбудова культурно-мистецької інфраструктури, розвиток професійного та аматорського мистецтва, збереження культурного надбання, активізація туристичної та екскурсійної діяльності;
відродження культурних і просвітницьких традицій в місті Куп'янськ;
реконструкція та ремонт будівель і споруд закладів культури;
розвиток всіх напрямів мистецтва і культури;
оновлення та покращення матеріально-технічної бази закладів культури;
патріотичне виховання дітей, підлітків та молоді;
підтримка обдарованої молоді.