ОБҐРУНТУВАННЯ технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваноївартості предмета закупівлі

Дата: 26.10.2023 10:18
Кількість переглядів: 144

ОБҐРУНТУВАННЯ

технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваноївартості предмета закупівлі
(відповідно до пункту 41 постанови КабінетуМіністрівУкраїнивід 11 жовтня 2016 року № 710 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))
 
1. Найменування, місце знаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, його категорія: Виконавчий комітет Куп’янськоїміської ради, проспект Конституції, буд.3, м. Куп’янськ, Харківська область, 63701, ЄДРПОУ 04058812, юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади.
 
2. Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разіподілу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності): квадрокоптери, згідно з Національним класифікатором України «Єдиний закупівельний словник» ДК 021:2015 - 34710000-7 Вертольоти, літаки, космічні та інші літальні апарати з двигуном).
 
3. Ідентифікаторзакупівлі: UA-2023-10-26-001821-a
 
4. Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі: Придбання замовником товару даного виду здійснюється для потреб військових формувань, за їх запитом з подальшою передачею такого товару на облік запитувача. Зважаючи на клопотання від військових формувань, придбання товару даного виду є необхідним, оскількиіснує потреба в укомплектуванні, забезпеченні технічної підтримки оборонного та наступального потенціалу військових формувань, для виконання службових (бойових) завдань, з метою збереженняжиття та здоров’я особового складу, забезпечення належного рівнякомунікації та зв’язку між військовими формуваннями, що сприятиме оперативному обміну інформацією, в тому числі розвідувальнимиданими, сприятиме координації дій Сил оборони України, дозволить краще орієнтуватися у навколишньому середовищі (на місцевості) та виявляти ворожі позиції – товар даного виду за своїми якісними та технічними характеристиками найбільше відповідає вимогам та потребам військових формувань. Тому, для максимальної економії та ефективності замовником було прийнято рішення провести закупівлю саме даного виду товару. Посилання замовником в найменуванні та/або технічних характеристиках на виробників (у разінаявності), торговельну марку (у разі наявності) або тип (у разі наявності) тощо – обумовлено, в тому числі, і наданням учасникам загального уявлення про технічні характеристики чи складові товару. Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі визначені відповідно до цієї потреби. Інформація про технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі — технічні вимоги до предмета закупівлі визначена у додатку 3 до тендерної документації по процедури відкриті торги (з особливостями) на закупівлюТоварів. Термін (строк) поставки товару — з датиукладання договору по 31 грудня 2023 року.
 
5. Обґрунтуваннярозміру бюджетного призначення: розмір бюджетного призначення визначено згідно довідки про зміни до кошторису на 2023 рік №13  від 24.08.2023 року за КПКВК 0218240 «Заходи та роботи із територіальної оборони».
 
6. Очікувана вартість предмета закупівлі: Обсяг закупівлі був розрахований з кількості та вартості  Товару. Загальна вартість закупівлі – 1859505,70 грн (один мільйон вісімсот п’ятдесят дев’ять тисяч п’ятсот п’ять гривені 70 копійок), з урахуванням ПДВ.
Замовником здійснено розрахунок очікуваної вартості товарів методом порівняння ринкових цін, на підставі даних ринку, загальнодоступної інформації про ціни та інформації з отриманих цінових пропозицій та прас-листів на момент вивчення ринку, відповідно до примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, яка затверджена наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України 18.02.2020 № 275.
  Очікуванувартість предмета закупівлівизначено методом множення планового обсягуна середнювартість.
Відповідно:
34800+28030+22993,34=85823,34/3=28607,78
28607,78*65 шт=1859505,70 грн.

7. Процедура закупівлі: Застосовується процедура відкритихторгів (з особливостями).

Уповноважена особа                         Світлана РОТЕНБЕРГ
 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування: Чи бажаєте Ви евакуюватися?

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь