ОБҐРУНТУВАННЯ технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

Дата: 06.12.2023 15:17
Кількість переглядів: 156

1. Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстр юридичних осіб, фізичнихосіб - підприємців та громадських формувань, його категорія: Виконавчий комітет Куп’янської міської ради, проспект Конституції, буд.3, м. Куп’янськ, Харківська область, 63701, ЄДРПОУ 04058812, юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіально їгромади.

 

2. Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разіподілу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності): дизельного палива за кодом Єдиного закупівельного словника ДК 021:2015 09130000-9 нафта та дистилятори

 

3. Ідентифікаторзакупівлі:  UA-2023-12-05-014937-a

 

4. Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі: Придбання замовником товару даного виду здійснюється для потреб військових формувань, за їх запитом з подальшою передачею такого товару на облік запитувача.

Згіднорозпорядження начальника Куп’янської міської військової адміністрації Куп’янського району Харківської області від 22листопада 2023 року N• 517«Пропридбання товарів без застосування процедури відкритих торгів та/або електронного каталогу», рішення Ради оборони Харківської області від 28.03.2023 року (протокол №3), Програми підтримки територіальної оборони Куп’янської міської територіальної громади на 2023 рік, затвердженої розпорядженням начальника Куп’янської міської військової адміністрації від 24 травня 2023 року №82 (зі змінами), листа - звернення від військової частини України, було проведено наступну закупівлю:

дизельного палива за кодом Єдиного закупівельного словника ДК 021:2015 09130000-9 нафта та дистилятори

З метою нагального забезпечення військових підрозділів, що виконують завдання із захисту територіальної цілісності України, дизельного палива, належного виконання бойових завдань зі знищення повітряних цілей та нагальною потребою у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу.

Крім того, інформація щодо вказаної закупівлі носить за своєю суттю військовідані, а ïx оприлюднення будь-якими засобами зв’язку, у тому числі у системі Prozоrro може призвести до ïx поширення необмеженому колу осіб, у тому числі з метою ïx використання проти суверенітету та незалежності України.

Так, частиною першою статті 111 Кримінального кодексу України передбачена кримінальна відповідальність за державну зраду, тобто діяння, умисно вчинене громадянином України на шкоду суверенітетові, територіальній цілісності та недоторканості, обороноздатності, державній, економічній чи інформаційній безпеці України: перехід на бік ворога в період збройного конфлікту, шпигунство, надання іноземній державі, іноземній організації або ïx представникам допомоги в проведенні підривної діяльності проти України.

Отже відповідно до Закону України «Про Правовий режим воєнного стану», Указу Президента України від 24.02.2022 року 24.02.2022 «Про введення воєнного стану в Україні», затвердженого Законом України від 24.02.2022 року № 2102-IX (зі змінами), постанови KMУ від 30 березня 2023 року №  285 «Деякі питання підвищення обороноздатності держави на період воєнного стану в Україні», Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, роб т i послуг замовників, передбачених законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 року №1178 (зі змінами, далі - Особливості), рішення Ради оборони Харківської області від 28.03.2023 року закупівля:

дизельного палива за кодом Єдиного закупівельного словника ДК 021:2015 09130000-9 нафта та дистиляторивідповідає положенням підпункту 4 пункту 13 Особливостей, де передбачено, що придбання замовниками товарів i послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн гривень, може здійснюватися шляхом укладання договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли: існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником.

Відповідно до пункту 13 Особливостей замовник разом із звітом про договірпро закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель, оприлюднює в електронній системі закупівель договір про закупівлю та додатки до нього, а також обґрунтування підстави для здійснення замовником закупівлі відповідно до пункту 13. Обґрунтування у вигляді розпорядчого рішення замовника або іншого документа готується уповноваженою особою або іншою службовою (посадовою) особою замовника та погоджується (затверджується) керівником замовника або іншою особою, визначеною керівником замовника.

Інформацію в договорі та додатках до нього, яка за своєю суттюносить військові дані, заретушовано.

Термін (строк) поставки товару — з датиукладання договору по 31 грудня 2023 року.

 5. Обґрунтуваннярозмірубюджетного призначення: розмір бюджетного призначеннявизначенозгіднодовідки про зміни до кошторису на 2023 рік №28  від 20.11.223 року за КПКВК 0218240 «Заходи та роботи із територіальної оборони».

 6. Очікуванавартість предмета закупівлі: Обсяг закупівлі був розрахований з кількості та вартості  Товару. Загальна вартість закупівлі – 1315000,00 (один мільйон триста п’ятнадцять тисяч  грн. 00 коп.) з ПДВ.

Замовником здійснено розрахунок очікуваної вартості товарів методом порівняння ринкових цін, на підставі даних ринку, загальнодоступної інформації про ціни та інформації з отриманих цінових пропозицій та прас-листів на момент вивчення ринку, відповідно до примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, яка затверджена наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України 18.02.2020 № 275.

7. Процедура закупівлі: Застосовується процедура без застосування електронної системи.

Закупівля скасована через неможливість виправлення технічної помилки . а саме:  назва предмету закупівлі в договорі вказана «дизельне паливо», протокол уповноваженої особи №34 від 05.12.2023 р.

Уповноважена особа                                                                      Світлана РОТЕНБЕРГ


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування: Чи бажаєте Ви евакуюватися?

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь