Увага! Куп'янський районний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки доводить до відома витяг з наказу №157 "Про приписку громадян 2007 року народження до призовної дільниці"

Дата: 19.12.2023 13:56

МІНІСТЕРСВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ
ВИТЯГ З НАКАЗУ
НАЧАЛЬНИКА КУП’ЯНСЬКОГО РАЙОННОГО ТЕРИТОРІАЛЬНОГО
ЦЕНТРУ КОМПЛЕКТУВАННЯ ТА СОЦІАЛЬНОЇ ПІДТРИМКИ
(з адміністративно-господарської діяльності)

від 01.12.2023 року                           м. Куп’янськ                                     №157

‘‘Про приписку громадян 2007 року народження до призовної дільниці”

1. На підставі Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу” з 01 січня по 31 березня 2024 року оголошується приписка до призовних дільниць м. Куп’янська та Куп’янського району Харківської області.
3. Явці для приписки підлягають усі громадяни, які народилися з 01 січня по 31 грудня 2007 року включно, які проживають на території м. Куп’янськ та Куп’янського району, або громадяни старшого призовного віку, які не були приписані раніше.
5.    Усі громадяни, яким належить з’явитися для приписки до призовної дільниці, зобов’язані прибути за адресою: м. Куп’янськ, вул. Захисників Куп’янська, 6, до першого відділу Куп'янського РТЦК та СП за адресою: смт. Великий Бурлук, вул. Паркова буд.5, другого відділу Куп'янського РТЦК та СП за адресою: м. Куп’янськ, вул. Захисників Куп’янська, 6 та третього відділу Куп'янського РТЦК та СП за адресою: смт. Шевченкове, вул. Центральна, буд.13 у визначений для них час, маючи при собі документи, що зазначені в повістці. Громадяни, які не отримали за будь-яких обставин особисту повістку, зобов’язані прибути за зазначеною адресою, маючи при собі документи, що засвідчують особу.
6.    На підставі Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу” керівники підприємств, установ, організацій та навчальних закладів, зобов’язані звільнити юнаків, яким необхідно прибути до призовної дільниці на необхідний час для проходження приписки, і забезпечити їх своєчасну явку до Куп'янського РТЦК та СП та відділів.
Начальник Куп'янського РТЦК та СП
В.ФІЛЮНКІН