ІНФОРМАЦІЯ щодо проведення щеплень по Куп’янській міській громаді протягом 2023 року

Дата: 03.01.2024 14:33

Не зважаючи на тяжкі умови, щеплення в громаді проводились і плануються проводитися. За минулий 2023 рік загальний план щеплень виконано на 80%. За різними віковими групами це становило від 37% до 100 %. В переважній частині не виконання плану пов’язане з дитячим населенням та примусовою евакуацією сімей з дітьми.

На даний час в Куп’янському ЦПМД є вакцини  семи видів, як для щеплення дітей так і дорослих. Такої кількості вакцин буде достатньо для проведення щеплень протягом 3-х місяців. На жаль зараз тимчасово відсутня вакцина від Ковід-19. Але якщо ви звернетесь до свого лікаря то при отриманні вакцини ви отримаєте запрошення.

Для проведення щеплень дорослим і дітям треба звернутися до сімейного лікаря або педіатра. Після огляду та за відсутності протипоказань буде призначена та проведена  відповідна вакцинація.

Директор Куп’янського ЦПМД                                                                             Віктор Ляшенко