ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ КУП’ЯНСЬКОЇ ГРОМАДИ!

Дата: 09.01.2024 15:12

Як ніколи актуальне питання сплати онлайн! У ці важкі часи це майже єдиний спосіб сплати за комунальні послуги. Багато абонентів має кошти на картках і готові сплачувати, але не знають як. А це дуже просто і всього декілька простих кроків:

Для абонентів які мають смартфони та встановлений мобільний застосунок ВАЙБЕР:

• 1. Відсканувати QR-код (чорні кубики) на своїй будь якій попередній квитанції-повідомленні через додаток Вайбер, або пропустити цей крок, якщо вже приєднані до чат боту "Єдина комунальна система"
  • 2. Натиснути кнопку "Особовий кабінет". Натиснути кнопку "Сплатити онлайн", та обрати потрібний особовий рахунок (адресу) з списку
  • 3. Натиснути на посилання у повідомленні на екрані. Відбудеться автоматичний перехід у особовий кабінет на сайті "ЄКС"
  • 4. Натиснути кнопку "Замовити рахунок", якщо є потреба змінити суми або відключити сплату по обраним послугам, та по закінченні натиснути знизу таблиці кнопку "Сплатити рахунок онлайн через платіжну систему"
  • 5. Підтвердити дії та обрану суму "Наступний крок", "Перейти до сплати"
  • 6. Ввести дані вашої платіжної картки або для телефонів з безконтактною оплатою кнопку "GooglePay" та підтвердити дії - комунальні рахунки сплачено.

Для абонентів які мають доступ до інтернету з стаціонарного комп’ютера:

• Відкрити через браузер сайт EKC.COM.UA
  • Натиснути на посилання «Сплатити онлайн без реєстрації» (з лівої сторони)
  • Ввести свої дані з будь якої попередньої квитанції, а саме:

о Місто - вибрати з випадаючого списку КУП’ЯНСЬК

о Особовий рахунок - з квитанції 5-ти значне число

о SRC код - з квитанції, 3-х значне число

о квартири (для багатоповерхівок), для приватного будинку не потрібно

о Електрона пошта - необов’язково, тільки якщо маєте бажання отримати на цю пошту квитанцію платежу

• . Натиснути кнопку "Замовити рахунок", якщо є потреба змінити суми або відключити сплату по обраним послугам, та по закінченні натиснути знизу таблиці кнопку "Сплатити рахунок онлайн через платіжну систему"
  • Підтвердити дії та обрану суму "Наступний крок", "Перейти до сплати"
  • Ввести дані вашої платіжної картки та підтвердити дії - комунальні рахунки сплачено