Захисникам Куп'янська передали системи Starlink.

Дата: 15.04.2024 12:34

Захисникам Куп'янська передали системи Starlink.
Обладнання для супутникового інтернету Starlink військовослужбовцям передав начальник Куп'янської міської військової адміністрації Андрій Беседін разом з начальником Куп’янського РУ ГУ ДСНС України у Харківській області Вадимом Кіяшком й головою благодійного фонду "Івентрум" Миколою Федорчуком.

"Всі три старлінки було передано на потреби бригади, яка виконує бойові завдання із захисту території України та Куп'янщини зокрема. Наші військові повинні мати постійний доступ до інтернету за будь-яких умов. Тому ці системи допоможуть не тільки налагодити зв’язок і обмінюватися інформацією під час бойових завдань, а й у вільний час спілкуватися з рідними. Це дуже важливо, особливо зараз ", – начальник Куп'янської міської військової адміністрації Андрій Беседін.

Дане обладнання було придбано благодійним фондом "Івентрум" у співпраці з активним бізнесом Харківщини на звернення військового підрозділу. Крім того Куп'янська міська рада співпрацює з БФ "Івентрум" в рамках ініціативи "Один день для ЗСУ", до якої долучилися працівники Куп'янської міської військової адміністрації, структурних підрозділів міської ради, комунальних підприємств. Вже декілька місяців вони перераховують гроші за один трудовий день як благодійність на потреби наших Захисників. Раніше за ці кошти вже було придбано й передано військовим підрозділам 14 дронів Mavik 3.

Дякуємо благодійному фонду за співпрацю та підтримку Збройних сил України.
Працюємо для людей та Перемоги