Перша річниця підписання меморандуму про співпрацю з містом Прущ - Гданський.

Дата: 18.06.2024 10:02

15 червня минулого року між містами Куп'янськ та Прущ - Гданський було підписано Акт про партнерство. В рамках цієї співпраці було домовлено про обмін досвідом щодо розбудови місцевого самоврядування, знаннями та навичками, реалізовувати спільні проєкти, ініціативи, збагачувати духовне та культурне життя наших міст, а головне - робити внесок у розвиток об'єднаної Європи.

Відносини між партнерами склалися дуже добрими й дружніми.

З нагоди річниці підписання угоди про співпрацю на запрошення мера міста Прущ - Гданський Януша Врубеля  до Польщі прибула делегація з України на чолі з начальником Куп'янської міської військової адміністрації Андрієм Беседіним.

В поїздці його супроводжували начальник Куп'янського РВ ГУНП Кирило Щербинський, начальник управління культури, молоді та спорту Максим Лаптєв, начальник відділу цифрової трансформації, внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю Микола Курченко та радник голови Куп'янської міської ради Віталій Колеснік. Крім України до Польщі прибули партнери міста Прущ - Гданський з Литви, Німеччини й Бельґії.

Під час зустрічі Андрієм Беседіним та Янушем Врубелем були обговорені питання подальшої співпраці між містами. Також начальник Куп'янської МВА обговорив ситуацію на території громади з сенатором Ришардом Свільським та заручився його підтримкою у вирішенні проблемних питань. Крім того були налагоджені зв'язки з першими особами міст: Шилуте (Литва),  Гофгайм-ам-Таунус (Німеччина) та Берсе (Бельгія). Представники іноземних міст висловили свою підтримку Україні та готовність допомагати Куп'янській громаді в цей скрутний час.

В рамках Акту про партнерство, підписаного між містами Куп'янськ та Прущ - Гданський, юні мешканці Куп'янської громади побували на оздоровленні в Польщі. Місто - побратим взяло на себе всі витрати: проживання, харчування, екскурсії та інше.
Разом з усіма члени Української делегації взяли участь у заходах з нагоди відзначення 33 річниці Дня міста Прущ - Гданський. Крім того, гостинні господарі організували поїздку куп'янчан туристичними маршрутами до історичних й культурних місць.

Фото без описуФото без опису
Слід зазначити, що робочий візит делегації Куп'янської міської територіальної громади відбувся повністю коштом приймаючої сторони.
Дякуємо за гостинність меру міста Прущ - Гданський Янушу Врубелю, керівникам громади та підприємств міста - побратима!