Пам’ятна медаль «За визволення Куп’янської територіальної громади».

Дата: 09.06.2024 12:57

З перших днів широкомасштабного вторгнення росії в Україну підрозділи Сил територіальної оборони опинилися на лінії вогню.

Разом з іншими підрозділами тероборонівці захищали Київ, Суми й Чернігів, тримали оборону Харкова, Миколаєва та Запоріжжя, прийняли бої у Херсоні і Маріуполі.

Наразі Сили територіальної оборони разом з усіма продовжують стримувати російську навалу на Куп'янському напрямку. Кожен підрозділ має великий бойовий шлях та свою історію.
Мав за честь привітати з шостою річницею заснування воїнів 114 окремої бригади територіальної оборони Збройних сил України. За високу професійну майстерність проявлену під час виконання військового обов’язку в умовах воєнного стану, пов’язаних з ризиком для життя під час відсічі й стримуванні збройної  агресії російської федерації, вірність Військовій Присязі, українському народові та оборону Куп’янської міської територіальної громади та з нагоди дня заснування відзначив військовослужбовців Подяками. Командира 114 обр нагородив відзнакою Куп’янської міської військової адміністрації – Пам’ятною медаллю «За визволення Куп’янської територіальної громади».

Дякуємо нашим Захисникам за стійкість та мужність, проявлені в боях з агресором. Віримо в сили оборони України та нашу Перемогу!

Слава Україні!