День Поліцейського Офіцера Громади

Дата: 29.05.2024 11:27

28 травня в Україні відзначався День поліцейського офіцера громади.

З нагоди професійного свята начальник Куп'янської міської військової адміністрації Андрій Беседін разом з заступниками Андрієм Тихонченко й Таїсією Нефьодовою, начальником відділу із забезпечення селища Ківшарівка та Куп'янськ-Вузловий Дмитром Удовіком, старостою Василем Боковим в присутності начальника Куп'янського РВ ГУНП Кирила Щербинського й заступника начальника Куп'янського РВП з превентивної діяльності ГУНП Дмитра Литвиненка привітали поліцейських офіцерів, які несуть службу на території Куп'янської міської територіальної громади. За особливі заслуги в боротьбі зі злочинністю, забезпеченні публічної безпеки й порядку, бездоганну службу, зразкове виконання службових обов’язків, відданість справі в умовах збройної агресії російської федерації проти України та з нагоди Дня поліцейського офіцера громади подяками начальника Куп'янської міської військової адміністрації нагороджені:

•  старший лейтенант поліції Сергій Гуськов;
  • старший лейтенант поліції Дмитро Гуськов;
  • молодший лейтенант поліції Максим Гожа;
  • лейтенант поліції Олександр Карач.