День Конституції України

Дата: 28.06.2024 10:02

Фото без опису28 років тому в нашу Конституцію було закладено основи побудови правової держави. В ній гарантувалися права та свободи громадянам України. Саме Конституція наблизила нас до країн із розвинутою демократією та остаточно закріпила незалежність нової держави.

За всі ці роки наша країна переживала кризи й підйоми, втрати й здобутки, а головний Закон пройшов серйозні випробування. Це день, коли ми вшановуємо основний закон нашої держави та цінності демократії та свободи.

Ухвалення Конституції закріпило правові основи незалежної України, її суверенітет і територіальну цілісність, стало важливим кроком у забезпеченні прав людини та громадянина, сприяло подальшому підвищенню міжнародного авторитету України на світовій арені.

24 лютого 2022 року російські агресори вдерлися з війною на територію нашої держави з єдиною метою – повалення нашого Конституційного ладу, а за цим - повного знищення українців як нації. Та навіть у найтяжчі часи, в яких ми з вами зараз живемо і боремося, принципи Конституції залишатимуться непохитними.

Тому День Конституції України є важливим для кожного, хто вважає себе українцем. А те, що ми відзначаємо цей день незважаючи на війну, яка триває, є запорукою нашої Перемоги й нашого мирного майбутнього у вільній, незалежній і конституційній Україні!

З Днем Конституції України!