Другий Міжнародний форум "Lviv Urban Forum".

Дата: 28.06.2024 14:23

В місті Львів відбувся Другий Міжнародний форум "Lviv Urban Forum".

Він об'єднав мерів і голів українських громад, головних архітекторів і архітекторок, керівників департаментів, представників уряду і профільних міністерств, міських планувальників, фахівців містобудівної справи, науковців, студентів, громадських активістів та містян, які змінюють і розвивають свої міста. На запрошення Львівського міського голови Андрія Садового участь в форумі взяли разом з  начальником Управління містобудування, архітектури та земельних відносин Олександом Морусом.

Львів – сучасне європейське місто з понад 760-річною історією. Воно добре відоме в Україні та Європі своєю унікальною архітектурною спадщиною, внесеної до списку ЮНЕСКО. Водночас вважається прикладом сильного та продуктивного місцевого самоврядування, яке вбирає прогресивні ідеї та ділиться досвідом з іншими громадами України. З початком російської війни проти України Львів прийняв понад 250 тис. внутрішньо переміщених українців і став центром реабілітації травм війни UNBROKEN. Будучи найбільшим західним обласним центром України, місто також є найбільшим гуманітарним центром країни та воротами України для європейських гостей.

Під час заходу розповів всім присутнім про життя Куп'янської громади, яка вже 2 роки після деокупації знаходиться під постійними обстрілами країни - терориста росії.

"Наша позиція залишається не схильною - не важливо скільки кілометрів до лінії фронту - шість, сто шість чи тисяча, люди, які, залишаються в громаді, мають отримувати послуги в повному обсязі як отримували їх і до війни. І я пишаюсь нашими куп'янчанам, комунальниками, енергетиками, газовиками та всіма, хто титанічним трудом в нереальних умовах роблять ті речі, які багато хто вважає просто неможливим", зазначив під час виступу.

Також поділився планами з відбудови Куп'янської громади, яка розпочнеться щойно настане наша Перемога.
Крім того,  провів низку зустрічей, під час яких були налагоджені корисні знайомства з представниками українських та європейських міст. Важливі комунікації з Бартом Сомерсом - мером міста Мехелен (Бельгія), Еріком Лае Солбергом - мером міста Осло (Норвегія), Ремігіюсом Шимашюсом - екс мером міста Вільнюс (Литва) та Пьотром Лоренсом - головним архітектором міста Гданськ (Польща). Дякую колегам за конструктивний діалог та підтримку, як України, так і безпосередньо Куп'янської громади. Працюємо далі, для поглиблення наших взаємовідносин.

Дякую Андрію Садовому за запрошення до участі в Міжнародному форумі, та велику підтримку куп'янчан

.
Працюємо для людей та Перемоги!