Нове місто-побратим Полтава.

Дата: 30.06.2024 10:51

Куп'янська та Полтавська громади стали побратимами.

29 червня начальник Куп'янської міської військової адміністрації Андрій Беседін разом з начальником відділу цифрової трансформації, внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю Миколою Курченком відвідали місто Полтава, де зустрілися з секретарем Полтавської міської ради Катериною Ямщиковою та підписали угоду про співпрацю між громадами. Ця дружба сприятиме налагодженню стосунків, відбудові й розвитку Куп'янської громади.

Також в рамках поїздки посадовці відвідали сучасний "Дія центр" та взяли участь в урочистому відкритті "Ветеранський центр Полтави".

Нагадаємо, що раніше домовленості про партнерські відносини були підписані з Житомиром, Рівним, Чернівцями, містом Чоп, Новоселицькою міською громадою Чернівецької області та з містом Прущ-Гданський (Польща) й Округом Девіс штату Юта (США).

В рамках співпраці передбачено запровадження довгострокових дружніх взаємовигідних відносин, інвестиційне, економічне співробітництво, співпраця та обмін досвідом у сфері науки, освіти, охорони здоров’я, культури й мистецтв, туризму, спорту, комунального господарства, екології та раціонального використання природних ресурсів, збереженні культурної спадщини та інших видів співробітництва, участь у програмах культурного обміну та інше. Домовленості передбачають допомогу як під час війни, так і під час відбудови, яка нас чекає попереду.