05 Липня, 2024 р., 16:09
- споживання некип’яченої води з відкритих водойм, в тому числі з громадських шахтних колодязів (рішення від 08 вересня 2023 року №5); -    використання води з відкритого водоймища (р. Оскіл) для питних та господарсько-побутових потреб (від 17 жовтня 2023 року №7).
03 Липня, 2024 р., 14:25
Куп'янські медики отримали бронежилети від благодійників.
03 Липня, 2024 р., 14:12
Пілотний проєкт стартував за сприяння Міністерства охорони здоров’я України та Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій. Проєкт «Укрпошта. Аптека» передусім спрямований на те, щоб в українців була можливість отримати:  -  доступ до аптек, передусім у населених пунктах, де аптеки відсутні або зруйновані за час повномасштабної війни;   -  доступ до ліків, зокрема тих, яких може не бути в найближчій аптеці;   -  медикаменти за доступними цінами, бо та сама найближча аптека може не пропонувати оптимальну вартість чи не брати участь у програмі «Доступні ліки».
03 Липня, 2024 р., 10:05
Мешканці Куп'янської міської територіальної громади мають можливість придбати дрова
02 Липня, 2024 р., 14:18
Продовжуємо підтримку Сил оборони України.
01 Липня, 2024 р., 14:37
Куп'янська міська військова адміністрація продовжує активно підтримувати Збройні сили України.
30 Червня, 2024 р., 10:51
Куп'янська та Полтавська громади стали побратимами.
28 Червня, 2024 р., 10:44
Триває героїчна боротьба українського народу за свою незалежність. Сили оборони України роблять все можливе й неможливе, щоб звільнити нашу Батьківщину від російських агресорів.
28 Червня, 2024 р., 10:02
28 років тому в нашу Конституцію було закладено основи побудови правової держави. В ній гарантувалися права та свободи громадянам України. Саме Конституція наблизила нас до країн із розвинутою демократією та остаточно закріпила незалежність нової держави.