17 Вересня, 2024 р., 09:46
   Професія рятівника покликана вирішувати надскладне завдання – рятувати життя й здоров’я людей. Від початку повномасштабної війни, яку вже третій рік веде росія проти України, рятівники працюють у посиленому режимі. Ризикуючи власним життям, бійці служби порятунку мужньо виконують завдання за призначенням – гасять пожежі, розміновують території, доставляють гуманітарну допомогу людям, які залишаються у своїх домівках в небезпечних районах, розбирають завали та роблять все заради нашої спільної Перемоги.
16 Вересня, 2024 р., 10:27
   Аеробне та анаеробне фізичне навантаження (ходьба, біг, їзда на велосипеді, гра в теніс, фітнес-тренування вдома тощо) є корисним не тільки для вашого фізичного, а й для психічного здоров’я. Не дарма кажуть "У здоровому тілі здоровий дух".
14 Вересня, 2024 р., 13:09
   14 вересня — День фізичної культури і спорту  України.
14 Вересня, 2024 р., 13:05
   14 вересня — День танкових військ України.
11 Вересня, 2024 р., 11:16
Ботулізм – це захворювання,  яке пов’язане із вживанням  м’ясних консервів  домашнього виготовлення та в’яленої, смаженої  риби, а також недоброякісної продукції промислового виробництва.
10 Вересня, 2024 р., 12:59
🌐Конференція Europe-Poland-Ukraine: Cooperate Together
10 Вересня, 2024 р., 09:42
Два роки тому Сили оборони звільнили від ворога Куп'янськ та Ізюм.
09 Вересня, 2024 р., 15:15
   10 вересня з 10:00 до 11:30 буде проведено круглий стіл для підприємців на тему: «Зроблено в Україні – це один крок на шляху до розвитку Харківщини».
08 Вересня, 2024 р., 12:31
     У цей день вшановуємо пам’ять українців – жертв примусової депортації з українських земель у 1944-1951 роках. За інформацією Українського інституту національної пам’яті понад 482 тисячі українців примусово переселили до УРСР у 1944–1946 роках.
08 Вересня, 2024 р., 08:23
                    Дорогі працівники нафтової, газової та нафтопереробної промисловості!