07 Червня, 2024 р., 09:54
Чоп та Куп'янськ стали містами - побратимами!
05 Червня, 2024 р., 15:12
ХАРКІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені В.Н. КАРАЗІНА ТА НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ІНСТИТУТ «ІНСТИТУТ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ» ЗАПРОШУЄ НА НАВЧАННЯ для здобуття освітнього ступеня БАКАЛАВРА на основі повної загальної середньої освіти, молодшого спеціаліста, молодшого бакалавра за спеціальностями: 073 «МЕНЕДЖМЕНТ» освітні програми: «HR-менеджмент» (конт. тел.: 050-197-13-01);
05 Червня, 2024 р., 15:09
     Ми не задумуємось над певними проблемами в нашому суспільстві, поки особисто з ними не стикнемося, поки не натрапимо на бар’єр на нашому шляху. Чи усвідомлюємо ми, з якими труднощами стикаються батьки маленьких дітей, опікуни, маломобільні групи населення, люди з інвалідністю? Наскільки складно подолати сходи без сторонньої допомоги, зайти до магазину, де немає пандуса, або у транспорт без спеціального пониження? Це приклад першого бар’єру – фізичного. А саме:  суспільний і громадянський, який передбачає створення рівних умов для всіх у громадському житті, економічний, освітній та нформаційний.
05 Червня, 2024 р., 10:33
В першу неділю червня відзначається День водного господарства в Україні. За роботу на розвиток Куп'янської міської територіальної громади, високий професіоналізм та відданість справі в умовах збройної агресії російської федерації проти України та з нагоди Дня водного господарства в Україні подяками начальника Куп'янської міської військової адміністрації були нагороджені:
03 Червня, 2024 р., 13:26
В місті Харків відбувся товариський матч з волейболу на підтримку Куп'янської територіальної громади та Сил оборони України між командами "Куп'янськ" (м.Куп'янськ) та "Вокзал" (м. Харків).
02 Червня, 2024 р., 10:48
Куп'янськ відвідав очільник міста - побратима Чернівці.
29 Травня, 2024 р., 11:27
28 травня в Україні відзначався День поліцейського офіцера громади.
29 Травня, 2024 р., 11:03
Здоров’я жінки охоплює чимало важливих аспектів: це і репродуктивне здоров’я, і якість життя під час вагітності, і профілактика та лікування багатьох захворювань, включно з онкологічними. У цьому питанні значущим є доступ до якісної медичної допомоги, а також до інформації про здоров’я, спрямованої на забезпечення повноцінного життя жінок усіх вікових груп. Тому наш допис присвячений розгляду наступних питань:  •    Чому так важливо налагодити ефективну комунікацію з лікарем?  •    Чи можна попередити або знизити ризик розвитку захворювань?  •    Які регулярні обстеження тобі потрібно проходити?
26 Травня, 2024 р., 14:00
Куп'янська міська військова адміністрація продовжує співпрацю з Міжнародними благодійними організаціями. Після деокупації у вересні 2022 року Куп'янська громада продовжує перебувати під постійними обстрілами російських терористичних військ. Втім, тут залишається мешкати велика кількість місцевого населення, яке потребує допомоги.
20 Травня, 2024 р., 08:21
Окупанти внаслідок обстрілів сіл Ківшарівка, Новоосинове Куп’янської громади та Малоданилівської громади забрали життя 11 людей. Серед загиблих — вагітна жінка. Вічна пам‘ять всім безневинним жертвам цієї війни. Ми не забудемо. І не пробачимо