13 Червня, 2024 р., 13:34
     Якщо ваше житло зруйноване або находиться на окупованій території, ви можете заповнити анкету
13 Червня, 2024 р., 11:29
Платформа ''Куп'янський дрон'' розширяється та активно виконує свої задачі!
11 Червня, 2024 р., 11:49
Американська юристка Бренда Голліс відвідала місто Купʼянськ.
09 Червня, 2024 р., 12:57
З перших днів широкомасштабного вторгнення росії в Україну підрозділи Сил територіальної оборони опинилися на лінії вогню.
07 Червня, 2024 р., 10:27
Щодня люди потребують допомоги у вигляді крові. Долучитися до донорів і здати кров - один зі способів допомогти іншим, адже це може врятувати життя людині.
07 Червня, 2024 р., 09:54
Чоп та Куп'янськ стали містами - побратимами!
05 Червня, 2024 р., 15:12
ХАРКІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені В.Н. КАРАЗІНА ТА НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ІНСТИТУТ «ІНСТИТУТ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ» ЗАПРОШУЄ НА НАВЧАННЯ для здобуття освітнього ступеня БАКАЛАВРА на основі повної загальної середньої освіти, молодшого спеціаліста, молодшого бакалавра за спеціальностями: 073 «МЕНЕДЖМЕНТ» освітні програми: «HR-менеджмент» (конт. тел.: 050-197-13-01);
05 Червня, 2024 р., 15:09
     Ми не задумуємось над певними проблемами в нашому суспільстві, поки особисто з ними не стикнемося, поки не натрапимо на бар’єр на нашому шляху. Чи усвідомлюємо ми, з якими труднощами стикаються батьки маленьких дітей, опікуни, маломобільні групи населення, люди з інвалідністю? Наскільки складно подолати сходи без сторонньої допомоги, зайти до магазину, де немає пандуса, або у транспорт без спеціального пониження? Це приклад першого бар’єру – фізичного. А саме:  суспільний і громадянський, який передбачає створення рівних умов для всіх у громадському житті, економічний, освітній та нформаційний.
05 Червня, 2024 р., 10:33
В першу неділю червня відзначається День водного господарства в Україні. За роботу на розвиток Куп'янської міської територіальної громади, високий професіоналізм та відданість справі в умовах збройної агресії російської федерації проти України та з нагоди Дня водного господарства в Україні подяками начальника Куп'янської міської військової адміністрації були нагороджені: