01 Березня, 2024 р., 09:57
Автоматично з 1 березня 2024 року продовжуються виплати для таких категорій внутрішньо переміщених осіб:
01 Березня, 2024 р., 09:12
Держава постійно працює над розширенням доступності програми реімбурсації «Доступні ліки» для того, щоб все більше пацієнтів мали змогу отримати необхідні їм ліки безоплатно або з частковою доплатою. Вартість лікарських засобів за програмою відшкодовує Національна служба здоров’я України.
26 Лютого, 2024 р., 10:57
26 лютого 2014 року – початок окупації Криму. Під стінами кримського парламенту відбувся масштабний мітинг на підтримку територіальної цілісності України. На заклик Меджлісу кримськотатарського народу до заходу долучилися тисячі активістів і небайдужих громадян. Дії російських та окремих кримських депутатів, їхня співпраця з незаконними парамілітарними формуваннями свідчили про підготовку до захоплення півострова Росією. Проте того дня у мирний спосіб кримчанам вдалося не допустити позачергового засідання парламенту та перегляду статусу автономної республіки у складі України.
20 Лютого, 2024 р., 14:55
20 лютого Україна вшановує пам'ять Героїв Небесної Сотні. Саме цього дня у 2014 році в середмісті столиці України загинула найбільша кількість осіб – 48. Їх разом з іншими 54 загиблими та смертельно пораненими учасниками мирних протестів упродовж зими 2013–2014 років і п’ятьма активістами Майдану, які загинули навесні 2014 року, обстоюючи демократичні цінності та територіальну цілісність України, назвали Героями Небесної Сотні. ЗАЛИШАЄМОСЯ ГІДНИМИ СВОЇХ ГЕРОЇВ!
20 Лютого, 2024 р., 14:37
23 січня 2024 р. в м.Куп'янськ сформована та почала роботу Рада з питань внутрішньо переміщених осіб. З питаннями до Ради можна звернутися за тел:
19 Лютого, 2024 р., 10:13
“Наша зброя – це наша правда, а наша правда в тому, що це наша земля, це наша країна, наші діти, і ми все це будемо захищати”.
15 Лютого, 2024 р., 15:17
      Лістерія – небезпечний мікроб, який може знаходиться в їжі. Лістерія особливо набезпечна для людей похилого віку, людей зі зниженим імунітетем, вагітних та новонароджених.
07 Лютого, 2024 р., 10:59
В період дії воєнного стану, збройної агресії російської федерації окружною прокуратурою приділяється належна увага розгляду звернень громадян, які постраждали внаслідок збройної агресії.
05 Лютого, 2024 р., 15:52
Шановні мешканці Куп'янської міської територіальної громади, Куп'янський водоканал повідомляє, що в зв'язку з аварією на центральному водогоні міста, буде тимчасово призупинене водопостачання по м. Куп'янськ (частково). Водопостачання буде відновлено після завершення робіт. Орієнтовний термін завершення 1 доба, відновлення повноцінного водопостачання планується 06.02.2024 р.